Respublikinis meninio skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“

Spalio 18 dieną G.Žarnauskaitė (5 kl.), P. Zujūtė (6a kl.), R. Eklerytė (II g.kl.) bei K.Sajūtė (II g.kl.) kartu su lietuvių kalbos mokytojomis A.Brusokiene ir G.Giedraitiene išvyko į Kauno IX fortą.

Mokslinė moksleivių konferencija ,,Puškinas – 220“

Spalio 18 diena II g. klasės mokiniams Viktorijai Jaškauskaitei, Karolinai Rutkauskaitei, Erikai Kazakevičiūtei, Augustinui Venskūnui ir rusų kalbos mokytojai Ninai Bridžiuvienei buvo itin produktyvi ir pilna naujų iššūkių – jie  dalyvavo tarptautinėje, mokslinėje moksleivių konferencijoje ,,Puškinas – 220“, kuri vyko Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Vilniuje.

Kūrybiniai skaitymai

Spalio 16 dieną 5 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Aušra Brusokiene dalyvavo miestelio bibliotekoje netradicinėje pamokoje. Juk žymiai maloniau, kai kasdienę aplinką galime pakeisti, tuomet ir motyvacija atsiranda. Ar penktokus motyvuoja skaityti knygas pamoka kitaip?

Pokalbis – diskusija „...ką perskaitei tu?“

Spalio 15 dieną 6a klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Aušra Brusokiene keliavo į miestelio biblioteką. Ten dalyvavo netradiciniame pokalbyje – diskusijoje „...ką perskaitei tu?“.

,,Mano vaikas - priešmokyklinukas“

Spalio 3 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko mokinių tėvelių susirinkimas. Buvo kalbama apie vaikučių adaptaciją ugdymo įstaigoje.

Edukacinis užsiėmimas „Cukraus pasaka“

Spalio 15 dieną 2-4 klasių mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą Birštone ,,Cukraus pasaka“.

Pasaulinė košės diena

Spalio 10 dieną PUG ir 1-4 klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę košės dieną. Sveikatos specialistė Rūta Bacevičienė papasakojo apie košės naudą žmogui.

Integruota pamoka ,,Knygos. Kas yra Šv. Raštas?“

Spalio 7 dieną 2 klasėje vyko integruota tikybos ir lietuvių k. pamoka tema ,,Knygos. Kas yra Šv. Raštas?“.

Išvyka į spektaklį „Riešutų duona“

Spalio 3 dieną 7-8 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Gintare Giedraitiene vyko į Marijampolės dramos teatrą, kur žiūrėjo Keistuolių teatro spektaklį „Riešutų duona“.

Išvyka į A. Puškino muziejų Vilniuje

Spalio 2 dieną II ir III klasių gimnazistai kartu su rusų kalbos mokytoja metodininke Nina Bridžiuviene vyko į Vilnių.

Ekskursija po Birštoną

Spalio 1 dieną 5 klasės mokiniai su auklėtoja Gintare Skrinskiene leido ne gimnazijoje, o nuostabiame ir unikaliame gamtos, sveikatos ir harmonijos kurorte Birštone.

Muzikinė viktorina

Tarptautinės Muzikos dienos išvakarėse gimnazijoje organizuota muzikinė viktorina 5-8 klasių mokiniams. Viktorinoje dalyvavo po keturis atstovus iš kiekvienos klasės, iš kurių buvo sudarytos keturios komandos: DO, RĖ, MI ir FA.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |