Piliakalnių grožis ir ne tik ...

Paskutinę mokslo metų dieną 5 klasės mokiniai mokėsi jau ne nuotoliniu būdu ir ne klasės suole, o ant piliakalnių.

Paskutinė mokslo metų diena

Birželio 5 dieną vyko priešmokyklinės grupės vaikučių paskutinės mokslo metų dienos šventė. Skambėjo dainelės, eilėraščių posmai skirti mamai, tėčiui, močiutei, gimtinei.

Paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis šiemet kitoks nei visais metais, ne tik todėl, kad itin maža 69 abiturientų laida, bet ir dėl to, kad jis vyko nuotoliniu būdu. Sveikinimo ir linkėjimų žodžiai skambėjo iš pirmokų, pavaduotojos, mokytojų ir auklėtojos lūpų virtualioje aplinkoje.

Paroda ,,Vasara su Anzelmo Matučio poezija“

Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikučiai ir jų mokytoja Zita Janulevičienė organizavo parodą ,,Vasara su Anzelmo Matučio poezija“, kurioje dalyvauti pakvietė visos respublikos priešmokyklinio amžiaus vaikus.

Akcija „Europoje žydinti Lietuva“

Europos dieną šiais metais minėjome nuotoliniu būdu: MEPA projekto organizatoriai pakvietė gimnazijos bendruomenę prisijungti prie akcijos „Europoje žydinti Lietuva“.

Europos egzaminas

Gegužės 8 dieną jau vienuoliktą kartą vyko Europos egzaminas. Jame dalyvavo dvidešimt penki mūsų gimnazijos I-III klasių mokiniai ir grupelė mokytojų.

Motinos diena

Priešmokyklinės ugdymo grupės vaikučiai sveikina savo mamytes Motinos dienos proga.

Graži ketvirtokų iniciatyva

4 klasės mokiniai nori pradžiuginti visus gimnazijos mokytojus, mokinius jų tėvelius ir visus darbuotojus, dirbančius gimnazijoje. Joks karantinas nebaisus, kai paukšteliai džiugina visus.

Vaikų Velykėlės

Priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinukai, kaip ir kiekvienais metais prisijungė prie jau tradicija tapusio, visoje Lietuvoje vykdomo projekto ,,Vaikų Velykėles 2020”.

Protų mūšis „Įdomiai apie Lietuvą“

Kovo 12 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Brusokienė ir istorijos mokytoja Rasa Burinskienė pakvietė I-IV gimnazijos klasių mokinius į protmūšį „Įdomiai apie Lietuvą“, skirtą Kovo 11-ajai paminėti.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 10 dieną II g. klasės mokinių komanda, vadovaujama istorijos mokytojos Rasos Burinskienės, dalyvavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame pirmajame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape.

Mažųjų dainos Lietuvai

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui gimnazijoje apstu įvairių renginių, skirtų šiai progai paminėti.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |