Meniniai-kūrybiniai užsiėmimai

Birželio 10-14 dienomis MJOTAS (Marijampolės jaunimo organizacija „Apskritas stalas“) kartu su Lietuvos Kultūros taryba pradėjo meninius-kūrybinius užsiėmimus Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje.

Šiais užsiėmimais buvo siekiama skatinti vaikų ir jaunimo kultūrą ir kūrybiškumą, kasdien susipažįstant vis su kitais meninės raiškos būdais bei mokantis išreikšti save per kūrybą.

Savaitę grupelė 5-7 klasių mokinių pradėjo piešdami bendrą piešinį. Vėliau lipdė apetitą žadinančius magnetukus bei pasigamino sapnų gaudykles. Karščiausią dieną praleido dekoruodami stiklainius-indelius, o juos pripildė idėjomis „Ką nuveikti vasarą, kai nėra ką veikti?“ Savaitės pabaigoje naudodami skutimosi putas ir dažus gamino marmurinį popierių, kurį naudojo knygų skirtukų gamybai, bei pynė raktų pakabukus.

Užsiėmimų metu didelis dėmesys buvo skiriamas ne tik kūrybiškumui bei saviraiškai, bet ir socializacijai, bendrumo jausmui ugdyti. Bendras piešinys yra sukurtas iš kiekvieno moksleivio figūros, besikryžiuojančias linijas užpildant įvairiomis spalvomis ir raštais. Moksleiviai buvo skatinami mokytis vienas iš kito, dalintis kūrybinėmis idėjomis ir mintimis. Užsiėmimus vedė Vasarė Kapsevičiūtė.

 

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |