Kelionė į „Laipynių miestą“ – Tarzaniją

Besibaigiant mokslo metams kiekvienam reikia pailsėti. Kokią poilsiavimo formą pasirinkti, sprendžia kiekvienas žmogus. Tuomet kyla klausimas, ką pasirinkti, ar aktyvų, ar pasyvų laisvalaikio praleidimo būdą.

Birželio 12 dieną nepabūgę karščio 5a klasės mokiniai kartu su auklėtoja Aušra Brusokiene pasirinko suderinti aktyvų ir pasyvų laisvalaikį. Išvykome į „Laipynių miestą“ – Tarzaniją, esantį netoli Alytaus. Mokiniai išbandė net keturias nuotykių miestelio trasas. Kiekvienas įveikęs vieną kurią nors trasą net neabejodamas ėjo pirmyn. Čia atsiskleidė vaikų pasitikėjimas savimi, ryžtingumas, drąsa ir, be abejo, fizinis pasirengimas. Po trijų valandų aktyvaus ir azartiško laipiojimo „po medžius“ dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Paglostyk akmenėlį“. Čia pasireiškė vaikų kūrybiškumas, nes jam ribų tikrai nėra. Mokiniai iš akmenukų kūrė paveikslus. Pusantros valandos darbo prabėgo kaip akimirka. Kiekvienas sukūrė paveiksliuką ir vežė jį namo savo tėveliams.

Pavargę, bet laimingi, pailsinę ir kūną, ir sielą, vakarėjant grįžome namo. Nuovargio kaip nebūta. Laukiam kitų kelionių, tačiau jau tik naujais mokslo metais, nes mes juk „be penkių minučių šeštokai“.

5a klasės auklėtoja Aušra Brusokienė

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |