Poezijos pavasaris 2019

Gegužės 24 dieną Anzelmo Matučio gimtinėje Zomčinėje vyko tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris 2019“, kuriame dalyvavo jaunieji Punsko valsčiaus Vidugirių pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos, Marijampolės savivaldybių, Kauno rajono mokyklų „poetai“ ir jų mokytojai.

Pasaulio lietuvių centro direktorius Valdas Kubilius, kaip ir kasmet, pakvietė dalyvauti ir mūsų gimnazijos mokytojus bei jų mokinius, kuriančius poeziją. Renginyje svečiavosi ir poetai bei rašytojai: Laimonas Inis, Vita Gaižauskaitė, Zenė Sadauskaitė, Stanislovas Abromavičius, Vida Bubnienė, Ramutė Bidvienė ir kt.

Šis „Poezijos pavasaris“ buvo skirtas paminėti vietovardžių metus. 5a klasės mokinė Viktorija Vilkaitė tapo III vietos laureate 5-8 klasių amžiaus grupėje (mokyt. Aušra Brusokienė), o 5a klasės mokinys Paulius Vyšniauskas (mokyt. Aušra Brusokienė) ir 4 klasės mokinė Gustė Žarnauskaitė (mokytoja Danutė Bartninkienė) gavo paskatinamuosius prizus. Kiekvienais metais galime pasidžiaugti vaikų poezijos knygelėmis, kuriose įamžinta mūsų mokinių kūryba, puikiomis dovanomis, bei pažintimi su kitų kraštų moksleiviais, vaikų poetais, rašytojais ir žymiais žmonėmis.

 

Free Joomla Lightbox Gallery
Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |