Stovykla ,,Atgaiva‘‘

Birželio 25 – 26 dienomis II klasės gimnazistai dalyvavo projekte-stovykloje ,,Atgaiva“, kurią finansavo Marijampolės savivaldybė. Šio projekto tikslas - organizuoti turiningą, prasmingą, kryptingą vaikų užimtumą, stiprinti psichologinį atsparumą ir silpninti galimą neigiamą socialinės aplinkos poveikį bei ugdyti gyvenimo įgūdžius.

Susitikimas su JAV ambasados atstovais

Birželio 19 dieną gimnazijoje lankėsi ypatingi svečiai - JAV ambasados atstovai.

Kūrybinės dirbtuvės Zomčinėje „Vasaros atostogų vizija“

Gimnazijoje jau tvyro atostogų nuotaika, tačiau mokiniai ir mokytojai aktyviai rengia projektus netradicinėse aplinkose. Tokiu būdu siekiame įgyti ne teorinių žinių, bet paliesti, pamatyti, išgirsti bei užuosti, kaip kažkada bylojo poetas A.Barnauskas poemoje „Anykščių šilelis“.

Diena Nemuno kilpų regioniniame parke

Birželio 18 dieną vykdant projektines veiklas gimnazijoje buvo organizuota gamtamokslinė diena, todėl 5-8, I-III klasių moksleiviai su mokytojomis Ilona Prajariene ir Rasa Burinskiene nuvyko į Nemuno kilpų regioninį parką.

Sporto diena

Birželio 17 dieną gimnazijoje vyko 5-8, I-III g. klasių sporto diena. Kadangi nuo ryto, kaip bebūtų keista šią vasarą, lynojo, gimnazistai sportavo sporto salėje.

Neužmirštama kelionė po Žemaitiją

Birželio mėn. 14 – 15 dienomis linksmai nusiteikę superšeštokai, neišsigandę Lietuvą užplūdusios kaitros, išvyko į mokslo metų pabaigos išvyką.

Vasaros poilsio dieninė stovykla „Drevinukas“

Birželio 10 – 14 dienomis gimnazijoje vyko vasaros poilsio dieninė stovykla „Drevinukas“.

Meniniai-kūrybiniai užsiėmimai

Birželio 10-14 dienomis MJOTAS (Marijampolės jaunimo organizacija „Apskritas stalas“) kartu su Lietuvos Kultūros taryba pradėjo meninius-kūrybinius užsiėmimus Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje.

Igliaukos – Liudvinavo gimnazijų projektas „Keliaukime kartu“

   Prasidėjus vasarai, kai taip negailestingai kepina saulutė ir visiškai nesinori sėdėti mokykliniame suole, išradingieji Liudvinavo Kazio Borutos ir Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijų mokiniai ir mokytojos sugalvojo praplėsti mokomąsias erdves.

Carpe diem

Nuo gegužės 29 dienos, kad paskutinės mokslo metų savaitės būtų linksmesnės, superšeštokai kartu su auklėtoja Rasa Slabodiene vykdo projektą CARPE DIEM - švęskime kiekvieną dieną.

Kelionė į „Laipynių miestą“ – Tarzaniją

Besibaigiant mokslo metams kiekvienam reikia pailsėti. Kokią poilsiavimo formą pasirinkti, sprendžia kiekvienas žmogus. Tuomet kyla klausimas, ką pasirinkti, ar aktyvų, ar pasyvų laisvalaikio praleidimo būdą.

„Poezijos piknikas ant Aušrakalnio“

Mūsų kraštas pagrįstai gali didžiuotis galimybe turėti ir puoselėti ne vieno rašytojo tėviškės ir jos apylinkių kampelį, jam tapusį kūrybinio įkvėpimo atspirtimi.

Copyright 2011. Free joomla templates find the best web hosting service |